Świece Yankee Candle

Najpopularniejsze świece i woski zapachowe Yankee Candle

Świece i woski zapachowe od dłuższego czasu zyskują coraz większą popularność, a otaczanie się przyjemnym aromatem lawendy lub wanilii pozwala na odprężenie i stworzenie wyjątkowej atmosfery. O sukcesie tej dziedziny produktów może świadczyć fakt, że doczekały się bogatej kolekcji kominków i specjalnych świeczników, które dekorują wnętrze i zarazem zapewniają odpowiednie miejsce na pachnące akcesoria. Na długiej liście producentów świec i wosków zapachowych znalazła się doskonale już znana w Polsce marka Yanke Candle, której produkty wyróżniają się jakością i ogromną rozmaitością zapachów.

yankee-candle-aranzacja-sloiki

Yanke Candle – historia jak z powieści

Trudno powstrzymać się od uśmiechu, kiedy poznajemy niezwykle ciekawą historię firmy, tak bardzo związaną z amerykańską tradycją „garażowych” sukcesów. Początek to 1969 rok i okres świąt Bożego Narodzenia. Jej inicjatorem był ubogi, 17-letni chłopiec Mike Kittredge obdarzony niezwykłą pomysłowością, dzięki której z kredek woskowych powstaje pierwsza świeca – gwiazdkowy podarunek dla matki. Pomysł spodobał się sąsiadce chłopca, która namówiła go do wyprodukowania drugiej świecy na sprzedaż.

Prosty pomysł będący efektem zbiegu okoliczności stał się zaczątkiem dzisiejszej firmy, która objęła swoim zasięgiem cały świat. Obecnie Yankee Candle zatrudnia ponad 5000 pracowników w głównym zakładzie na terenie Stanów Zjednoczonych oraz w oddziale brytyjskim. Produkty marki rozprowadzane są do 26 krajów europejskich i 45 państw na innych kontynentach.

yankee-candle-aranzacja-swiece

Jakość na najwyższym poziomie

O produktach Yankee Candle można powiedzieć, że nie mają sobie równych. Tak doceniana jakość to efekt dużej ilości wosku, dzięki czemu powstające świece i woski zapachowe zachwycają intensywnością zbliżonych do natury aromatów i długim czasem palenia. To również stałe urozmaicanie oferty zapachowej.

Po czterdziestu latach istnienia, firma może pochwalić się aż 150 rodzajami świec i wosków, a w każdym kolejnym roku na rynku pojawiają się dwa kolejne produkty.

Innym aspektem, który decyduje o popularności Yanke Candle są też estetyczne opakowania oraz ciekawe kształty woskowych krążków, przypominające małe tartaletki. Świece w szklanych słoikach wyposażonych w pokrywkę doskonale prezentują się w każdym miejscu bez dodatkowego świecznika. Wśród dziesiątek produktów marki szczególnie doceniana jest seria Classic. Atutem serii jest rozmaitość form świec i wosków, pozwalających na dopasowanie produktu do konkretnych potrzeb lub możliwości portfela. Kolekcja obejmuje woski zapachowe w tartaletkach, samplery, świece w słoikach, dostępne w trzech równych wielkościach, tumblery oraz tealighty – małe świeczki w plastikowych osłonkach o słabszym aromacie.

yankee-candle-aranzacja-produkty

Eksperymentowanie z zapachami

Oferowane przez Yankee Candle zapachy to szeroka gama możliwości, które pozwalają na wybranie ulubionej nuty aromatycznej. Z gotowymi świecami i woskami możemy stworzyć atmosferę relaksującą, romantyczną czy pobudzającą intelektualnie. To również sposób na podkreślenie klimatu świąt lub stylowego wystroju wnętrza. Oferowane zapachy nie ograniczają jednak gamy kompozycji. Woski w tartaletkach i tealighty stwarzają też możliwość indywidualnego eksperymentowania poprzez łączenie zapachów w całkiem nowe kombinacje. Łatwe do dzielenia tartaletki można umieszczać w kominkach po dwie lub trzy, a po podgrzaniu otrzymujemy nowy, niepowtarzalny aromat.

yankee-candle-aranzacja-owocowa

Popularność świec i wosków aromatycznych Yanke Candle jest ogromna, o czym świadczy ich obecność w większości domów. Czy warto ulec woskowemu szaleństwu? Nie ma żadnych wątpliwości, że piękne zapachy bardzo pozytywnie wpływają na naszą psychikę, pozwalając odreagować po stresującym dniu. Tak jak prawdziwe jest powiedzenie, że piękno uszlachetnia i łagodzi obyczaje, tak samo oddziałują na nasze zmysły aromaty. Produkty Yankee mają to do siebie, że są wyjątkowo bliskie naturze, a po zamknięciu oczu możemy przenieść się nad ukochane morze, do kwiatowego ogrodu lub w inne miejsce, które budzi w nas pozytywne skojarzenia. Świece i woski Yankee Candle to najlepsza z możliwych terapii i największa z doznawanych przyjemności.

Zobacz pełną ofertę Yankee Candle w naszym sklepie.

2018 mebleidekoracje.pl | oficjalny dystrybutor |  | Belldeco |  | Yankee Candle  

Kopiowanie zawartości naszego sklepu lub jej części bez zgody właścicieli sklepu jest zabronione.Sklep internetowy Shoper.pl


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl